26 бер. 2024

Продовжують функціонувати «пункти незламності» на базі закладів освіти Київського району

Після ракетної атаки міста Харкова 22 березня 2024 року, за дорученням Харківського міського голови Ігоря Терехова продовжують функціонувати «пункти незламності» на базі закладів освіти Київського району. Наразі «пункти незламності» працюють цілодобово та мають все необхідне для комфортного перебування. Харків’яни приходять зігрітися, отримати гарячі напої, підзарядити ґаджети та скористатися інтернет-зв’язком.
20 бер. 2024

День щастя!

Щорічно 20 березня у всьому світі святкують День щастя – почуття, без якого неможливо уявити свого життя. Бути щасливим — мрія кожного! Усі прагнуть перебувати у цьому дивовижному стані всебічного задоволення. Не випадково День щастя відмічають у день весняного рівнодення, адже, цей день символізує рівне право на щастя кожного мешканця нашої планети Земля. Щастя – поняття відносне, й виміряти його рівень неможливо. А от весело відсвяткувати цей день цілком можна. Освітяни та вихованці закладів дошкільної освіти Київського району приєдналася до цього святкування і поділилися своїми світлинами, на яких зобразили свій рецепт щастя. У кожного він свій! Це і подарунок, зроблений своїми руками, і обійми рідних, усмішка, перемога у конкурсах та інші пам’ятні, щасливі моменти в житті. Підтримуючи дану ініціативу, щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим, отримувати від життя лише позитивні емоції, радіти навіть дрібницям, насолоджуватися кожним прожитим днем! Будьте щасливі! Зі святом!
14 бер. 2024

День українського добровольця

Сьогодні в Україні відзначається День українського добровольця. Ця пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017році з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. З особливою пошаною у цей день згадаємо добровольця Тарасенка Георгія, українського активіста, лідера і командира добровольчого підрозділу «Фрайкор», учасника російсько-української війни, Героя України (17 квітня 2022, посмертно), який загинув під час російського вторгнення в Україну 2022 року. Це перший доброволець, удостоєний найвищого звання України з початку російського вторгнення в Україну 2022 року. Незабаром на фасаді Харківського ліцею № 5, де навчався Георгій, буде встановлено меморіальну дошку.
11 бер. 2024

Шевченківські дні присвячені пам’яті та творчості Великого Кобзаря

9 березня 2024 року Україна відзначає 210 років від дня народження Тараса Шевченка – видатного українського поета, художника, громадського діяча та безперечно однієї з найвидатніших постатей нашого народу. Шевченкове життя – символ тернистого шляху боротьби. Минають роки, століття, а гострота і сила його слова живе. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Наразі Шевченко – воїн і духовний символ боротьби українців за свободу і незалежність, за наше сьогодення і майбутнє.
5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року.
19 лют. 2024

Тиждень науки

З метою залучення дітей до дослідницької діяльності, формування інтересу в галузі природничих наук, технологій, підтримки та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку у закладі пройшов тиждень науки.
16 лют. 2024

День єднання

День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
13 лют. 2024

Запрошуємо до участі

Оголошуємо реєстрацію на Global Money Week 2024 відкритою! Запрошуємо всіх освітян та причетних до навчання з фінансової грамотності долучатися до заходів Global Money Week. Цього року Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2024) відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року.
7 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом заяв для вступу дітей до першого класу 2024/2025 навчального року розпочнеться 8 квітня 2024 року. Вичерпна інформація про прийом дітей до закладів загальної середньої освіти доступна за покликанням.
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.