Свято - День Дошкілля!

11 вер. 2018
Дитинство – це той вік, коли закладаються основи для майбутнього розвитку особистості. Щасливе дитинство і правильний підхід до виховання – запорука успішності людини в дорослому віці. Батьки не завжди можуть знаходитися з дітьми, навчати їх і пояснювати їм явища, які їх оточують. Більшість дітей ходять до дитячого садка, там вони соціалізуються і пізнають світ. Любов і тепло своїх сердець їм дарують вихователі і працівники дошкільних закладів. Тож якого числа день дошкілля в Україні 2018 року? 30 вересня – День вихователя і всіх дошкільних працівників. Це дуже урочиста подія і для працівників дитячих садків, і для їхніх маленьких вихованців. Але ще більш приємно для працівників садочків, коли на такому святі з’являються колишні випускники. У цей момент кожен вихователь по-справжньому розуміє, що його зусилля були не даремними.

Щоб стати вихователем, недостатньо просто закінчити відповідний навчальний заклад — для цього необхідно справжнє покликання.