Третій Харківський сімейний форум

23 лист. 2020
В рамках реалізації Комплексної програми реалізації гендерної та сімейної політики в місті Харкові на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням 16 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 08.11.2017 № 833/17 Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради в період з 23 по 27 листопада 2020 проводитиметься Третій Харківський сімейний форум. Мета форуму - допомогти харків'янам у створенні сімейної гармонії, поділитися корисними порадами щодо виховання дітей, а також навчити їх долати сімейні конфлікти, дбати про здоров'я і будувати міцне і щасливу сім'ю. У зв'язку з карантином захід відбудеться в онлайн форматі на YouTube-каналі «Харківський сімейний форум» і з трансляцією на Fасеbоок-сторінці «Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради» щовечора з 19:00 до 20.30 .На єдиній платформі, безкоштовно харків'яни зможуть поспілкуватися з провідними фахівцями в галузі психології, медицини і виховання дітей, задати і отримати відповіді на питання.

/ Files / images / ___ 2020_2 / семейный форум 2020.jpg