13 черв. 2022

"Тихі ігри"

Для відновлення емоційного стану дітей
5 черв. 2022

Звернення Державної служби якості освіти України до вчителів шкіл, які вимушено перебувають за кордоном

4 черв. 2022

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2022 року
2 черв. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

1 черв. 2022

До уваги!

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
31 трав. 2022

Випускний 2022

Дорогі наші батьки! Хоча зараз триває не простий період для всіх нас, а особливо для наших з вами діточок, проте ми вітаємо вас з випуском, з тим, що ваші дітки перейшли до нового етапу освітнього життя! Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння, розуміння, успіхів та мирного неба. Де би ви не були нехай діти загадають бажання, а ми, маємо сподівання, що всі вони здійсняться.
28 трав. 2022

Онлайн-курс "Як підтримати дитину під час війни"

Онлайн-курс "Як підтримати дитину під час війни" створений для того, щоб допомогти дітям та їхнім батькам пережити війну та її страшні наслідки, навчитися правильно реагувати на стресові ситуації та залишатися сильними. Окрім лекцій, у курсі є практичні блоки з іграми, які допоможуть дорослим та дітям подолати стрес. Ознайомитися зі структурою курсу та зареєструватися на курс можна за посиланням.
13 трав. 2022

До уваги!

Інструкція по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти"
9 трав. 2022