18 вер. 2020

Шановні батьки!

У розділі фотогалерея, на сайті закладу, є можливість переглянути відеоекскурсію про територію та приміщення закладу!
7 вер. 2020

День фізичної культури і спорту України

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).
31 серп. 2020

Шановні батьки!

Увага! 01 вересня 2020 роу у закладі відбудеться видача захисних масок сім'ям вихованців закладу дошкільної освіти!. Рішення було ухвалено на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Через школи і дитячі садки району починається видача захисних масок сім'ям харків'ян. Для отримання масок зверніться до закладу! Управлінням освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради було придбано паперові рушники, рідке мило, антисептик для можливості працювати в нових умовах адаптивного карантину.
29 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

.
27 серп. 2020

Адаптивний карантин продовжено до 31 жовтня 2020 року

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. «Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби. Нам необхідно зрозуміти, що всі ми опинилися в новій реальності і вона диктує нові правила та необхідність суворо дотримуватися заходів безпеки», — заявив очільник МОЗ.
27 серп. 2020

Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти

21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

.
14 серп. 2020

Харків готується до зустрічі дітей у школах у звичайному форматі

Новий навчальний рік у Харкові планують розпочати 1 вересня у звичайному форматі, але з урахуванням правил роботи шкіл в умовах карантину.
3 серп. 2020

Адаптивний карантин продовжено до 31 серпня

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. «У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. У залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиницях застосовуються відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи. Дія нової постанови стосується періоду з 1 серпня по 31 серпня 2020 року.
17 лип. 2020

Квітковий рай: у ботанічному саду Харкова квітнуть лілії

У ботанічному саду Харкова квітнуть лілії. Тут їх три сотні сортів: колекція одна з найбільших в Україні.