7 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом заяв для вступу дітей до першого класу 2024/2025 навчального року розпочнеться 8 квітня 2024 року. Вичерпна інформація про прийом дітей до закладів загальної середньої освіти доступна за покликанням.
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
29 січ. 2024

Одна з вулиць нашого міста отримала назву на честь Івана Щоголева

У 2024 році рішенням позачергової сесії Харківської міської ради, яка відбулася 26 січня, на честь випускника ХЗОШ № 52 Івана Щоголева названо вулицю міста Харкова. Щоголев Іван Євгенович народився 06.07.1998 року в Харкові у Київському районі, в якому російське вторгнення призвело до великих руйнувань та втрат. У 2013 році закінчив дев’ять класів ХЗОШ № 52, після чого навчався у Харківському професійному ліцеї машинобудування. Іван був активним фанатом харківського «Металіста». Саме тут він познайомився зі своїми майбутніми побратимами. З 2015 року пройшов курс молодого бійця в «Азові». У 2016 році Іван «Щегол» Щоголев почав свій шлях військовослужбовця у складі добровольчого батальйону ДУК під командуванням Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у Першій Штурмовій роті. Пізніше підписав контракт зі Збройними Силами України. Став засновником та командиром розвідувального підрозділу «Бешкетники Сірка». Іван – справжній патріот, життєрадісний, цілеспрямований лідер. Іван Щоголев загинув, захищаючи рідну країну, 25 березня 2023 року. Йому було 24 роки. Поховано Івана Щоголева на Алеї Слави кладовища № 18 у Харкові. За свої ратні подвиги у 2022 році Іван був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Івану Щоголеву 8 липня 2023 року Указом Президента України посмертно присвоєно високе звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота Зірка» – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові.
22 січ. 2024

День Соборності України

22 січня – День Соборності України, офіційне національне свято, що відзначається на честь Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Понад сотню років минуло від урочистого проголошення акта злуки двох українських земель. В наші дні це свято має величезне значення для кожного громадянина України. Історія вже доводила раніше, що українці завжди вірили у своє об`єднання, а нині показують це у боротьбі проти російської агресії.
19 січ. 2024

Районний конкурс «Листівка захиснику України»

В грудні на честь свята Збройних Сил України, серед вихованців закладів дошкільної освіти був проведений районний конкурс «Листівка захиснику України». Вихованці закладів дошкільної освіти Київського району активно долучилися до участі в конкурсі. Діти з великим захопленням та натхненням виготовляли невеличкі сувеніри та листівки, в яких написали побажання миру, щастя та здоров’я. Сподіваємось, що безпосередність і щирість, тепло дитячих побажань подарують нашим захисникам радість і великодній настрій. Процес створення листівки своїми руками – це чудовий спосіб проявити свій талант і подарувати частинку своєї душі нашим воїнам.
17 січ. 2024

Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки

На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024-2025 роки. Документ затверджено на початку січня Державною службою з надзвичайних ситуацій. Відповідний лист Міністерства освіти і науки України доступний за покликанням.
8 січ. 2024

Інфографіка про булінг

Міністерство освіти і науки України підготувало законодавче роз'яснення для учнів, батьків та освітян про булінг. та алгоритм дій у випадку його виявлення.
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року.
14 груд. 2023

День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (День ліквідатора). Щороку 14 грудня українці віддають шану ліквідаторам наслідків Чорнобильської аварії. У закладах освіти Київського району було організовано та проведено тематичні уроки, лекції, семінарі, бесіди, виховні години, засідання у форматі «круглих столів», учнівські конференції, виставки малюнків та колажів.
6 груд. 2023

З Днем Збройних Сил України!

Сьогодні вся Україна з гордістю та шаною відзначає День Збройних Сил України. Останні два роки цей день набув особливого значення, адже українські воїни – це справді мужні сини та доньки, які героїчно боряться за мир і стабільність наших кордонів. Українська армія – це сила і гордість нашої країни. Наші воїни довели, що є найхоробрішими, найдосвідченішими та найпрофесійнішими військовими у світі. Бажаємо кожному захиснику міцних сил, незламної віри, миру, злагоди, щасливої долі, повернутися додому цілими та неушкодженими й принести з собою перемогу!