12 лист. 2013

Ляльковий театр «Три порося»

20.11.2013 року для вихованців закладу буде організована лялькова вистава театру "Арлекін".
23 вер. 2013

27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля!

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в цьому віці починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага.
17 вер. 2013

Лялькова вистава

19.09.2013 року для вихованців закладу буде організована лялькова вистава театру "Арлекин", "Порося Чоп, або один вдома"
5 вер. 2013

«В сім’ї вольній, новій, ми тебе не забули, Тарасе…»

200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
27 серп. 2013

З 1 вересня в Харкові введуть електронну реєстрацію дитини в дитячий садок.

З початку нового навчального року в Харкові вводиться електронна система реєстрації дітей у дошкільні установи міста. По всій Україні вводиться інформаційна система управління освітою (ІСУО). В її рамках з 1 вересня поточного року буде введена електронна система реєстрації дітей у дошкільні установи. Реєстрація проводиться за номером свідоцтва про народження, завдяки чому з'являється можливість як контролювати процес зарахування, так і прогнозувати потребу в місцях.
1 серп. 2013

Відкриття!

З 19.08.2013 дошкільний заклад відчиняє свої двері для маленьких вихованців. На них чекають улюблені вихователі, цікаві малюнки, нові інтер*єри, сюрпризи та іграшки.
13 лип. 2013

День народження!!!

Шановно, Тетяно Володимирівно! Колектив дошкільного закладу,батьки і вихованці від усього серця бажають Вам здоров'я, щастя і добробуту Вам і вашій родині, великих успіхів і здобутків в усіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і надійних партнерів. Приміть, будь-ласка наші теплі, щирі вітання з Днем народження! Низький уклін Вам за професіоналізм, витримку, терпіння, , самовідданість і багатство душі.
29 квіт. 2013

Свято Весни!

25.04.2013 на базі дошкільного навчального закладу №101 відбулося свято весни.
14 квіт. 2013

ЕКСКУРСІЯ ДО ШКОЛИ!

18 квітня 2013 року діти старшого віку, майбутні випускники дошкільного закладу відвідають Харківську гімназію № 1.
5 груд. 2012

Лялькова вистава

06.12.2012 в дошкільному закладі відбудеться інтерактивна лялькова вистава з участю дітей "Мартишкін привіт".