29 лист. 2019

3 грудня 2019 року - Міжнародний день інваліда!!!

Відзначають Міжнародний День інваліда в першій декаді грудня. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Традиційні заходи Дня людей з обмеженими можливостями присвячуються висвітленню й вирішенню їхніх нагальних проблем. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - люди з інвалідністю, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про людей з інвалідністю в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей. Які шанси сучасних людей з інвалідністю на благополучне виживання без сторонньої допомоги зараз? Шанси не змінилися, їх просто немає. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми.
22 лист. 2019

Тиждень безпеки дитини!!!

З метою поліпшення якості освытньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій З 25.11.2019 по 29.11.2019 у закладі буде проводитись «Тиждень безпеки дитини» з включенням питань цивільного захисту восени 2019 року.
14 лист. 2019

Шановні батьки!

Управлінням освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради було придбано у заклад пральну машину за рахунок коштів спеціального фонду у листопаді 2019 року. Батьки та вихованці закладу вдячні Управлінню освіти за сприяння у придбанні пральної машини.
11 лист. 2019

Пам'ятка з профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій

З початком холодної пори року в Україні різко зростає кількість гострих респіраторно-вірусних інфекцій як серед дорослого, так і серед дитячого населення. Профілактичні заходи спрямовані насамперед для підвищення резистентності організму до дії збудників грипу, а також інших ГРВІ та ГРЗ.
8 лист. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху!!!

З 11.11.2019 по 15.11.2019 у закладі буде проводитись "Тиждень безпеки дорожнього руху"
3 лист. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху!!!

25 жовт. 2019

Свято осені!!!

01.11.2019 року відбудеться тематичне свято "Осінь - Чарівниця". І молодша група № 1 "Сонечко" о 9.30 год. Середня група № 3 "Калина" о 10,30 год. Старша група № 2 "Барвінок" об 11.30 год.
19 жовт. 2019

У Харкові пройшов загальноміський суботник.

У Харкові 18.10.2019 року на суботник вийшло понад 18 тисяч людей, в числі яких - представники усіх департаментів, районних адміністрацій, депутати міськради, працівники комунальних підприємств, закладів охорони здоров'я та освіти, а також школярі та жителі міста.
18 жовт. 2019

День відкритих дверей!!!

"Ми чекаємо тебе, малюк" - 25.10.2019 року в закладі пройде День відкритих дверей. Відвідувачі матимуть можливість ознайомитись із роботою закладу та умовами перебування вихованців в ньому, переглянути проведення занять, режимних моментів.
24 вер. 2019

Свято - День Дошкілля!

Дитинство – це той вік, коли закладаються основи для майбутнього розвитку особистості. Щасливе дитинство і правильний підхід до виховання – запорука успішності людини в дорослому віці. Батьки не завжди можуть знаходитися з дітьми, навчати їх і пояснювати їм явища, які їх оточують. Більшість дітей ходять до дитячого садка, там вони соціалізуються і пізнають світ. Любов і тепло своїх сердець їм дарують вихователі і працівники дошкільних закладів. Тож якого числа день дошкілля в Україні 2019 року? 29 вересня – День усіх працівників дошкільної освіти. Це дуже урочиста подія і для працівників дитячих садків, і для їхніх маленьких вихованців. Але ще більш приємно для працівників садочків, коли на такому святі з’являються колишні випускники. У цей момент кожен вихователь по-справжньому розуміє, що його зусилля були не даремними.