2 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року.
1 лист. 2023

Тренінг від ГО "Дівчата"

2 листопада 2023 року о 15.00 год. – тренінг «Як підтримати колег, що втратили рідних на війні. Як підтримати дітей, які втратили одного з батьків чи сиблінга»
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цього року дата свята змінилася - Україна вперше відзначатимеДень української писемності та мови 27 жовтня. Перенесення пов’язане з переходом Православної церкви на новоюліанський календар, згідно з яким дати неперехідних свят змістилися на 13 днів раніше. Тож день пам’яті Нестора Літописця випадає на церковне свято 27 жовтня.
25 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності

У п'ятницю, 27 жовтня, відбудеться Радіодиктант національної єдності — у День української писемності та мови. У 2023 році його вперше відзначають саме 27 жовтня.
19 жовт. 2023

Онлайн-тренінг "Як працювати з дітьми і батьками, які повертаються з окупованих територій та/або із закордону"

18 жовтня 2023 року для освітян за сприяння МОНУ відбувся другий з циклу тренінгів онлайн-тренінг "Як працювати з дітьми і батьками, які повертаються з окупованих територій та/або із закордону", який проводили фахівці ГО "Дівчата", в якому взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги, педагогічні працівники закладів освіти Київського району. Учасники обговорили проблематику стосунків з дітьми та їх батьками, які повернулися додому після того, як вони повинні були покинути домівки через воєнні події, ознайомилися із синдромом вцілілої людини та відкладеного життя.
16 жовт. 2023

Всесвітній день хліба

Всесвітній день хліба – 16 жовтня. Це чудове свято засновано у 2006 році з ініціативи Міжнародного союзу пекарів і пекарів-кондитерів. «Хліб» – таке коротке слова, але скільки в ньому тепла. Українці називають хліб «святим», в народі ходить приказка – «хліб всьому голова». Недарма є традиція – найдорожчих гостей хлібом, сіллю зустрічати. Без хліба не обходиться жодна важлива подія. В обрядах та звичаях він символізує життя. Важливо передати цю традицію шанування хліба, як символу праці, миру й злагоди нашим дітям.
13 жовт. 2023

У «Метрошколі» продовжуються навчальні заняття з програми «Шкільний офіцер поліції». 10 жовтня працівник патрульної поліції Дар'я Володимирівна Вовк провела з учнями Харківського ліцею № 107 бесіди щодо мінної безпеки, розповіла про види мін та приховані міні. Діти запам`ятали номери телефонів екстрених служб України. Інспекторка нагадала учням правила поведінки при повітряній тривозі (укриття, правила «двох стін» тощо).
10 жовт. 2023

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня 2023 року відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти. Педагогічні працівники мають забезпечувати психологічну складову організації освітнього середовища. Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником. За ініціативи першої леді України Олени Зеленської в закладах освіти Київського району м. Харкова реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
5 жовт. 2023

Ліплення

«Щедрі врожаї»
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року.