17 трав. 2020

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

- це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня
6 трав. 2020

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ – РІШЕННЯ УРЯДУ

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
4 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

Уважаемые работники и родители детского сада № 101! Дорогие дети! День Победы – всегда особый день, а 75 лет спустя тем более. Наших ветеранов остается все меньше. На весь огромный Харьков – всего несколько сотен тех, кто реально прошел ад и огонь войны. В первую очередь ветеранам наши слова благодарности. Нам следует не забывать тех, кто не вернулся с фронтов, тех, кто ушел от нас уже в мирное время, заботиться о тех, кто еще рядом с нами, и не допустить возобновления тех страшных событий. Поздравляю вас с 75-й годовщиной Великой Победы! Желаю всем нам в первую очередь мира. Того мира, за который боролись наши великие предки. Ветеранам и детям войны еще раз хочу сказать спасибо! Спасибо за то, что выжили, за то, что боролись, за то, что победили! Я сделаю все, чтобы ваш подвиг никогда не был забыт. Харьков вас любит и ценит. С Днем Победы!!! С уважением, Харьковский городской голова Геннадий Кернес
29 квіт. 2020

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПУСТИЛО САЙТ ПРО КЛЮЧОВІ ЗМІНИ В ОСВІТІ, ВПРОВАДЖЕНІ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН

Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому сайті "Вчимось і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти". Зокрема, тут розміщено інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.
27 квіт. 2020

Уряд продовжив карантин до 11 травня

Термін дії карантину продовжено до 11 травня 2020 року. Крім того, як підкреслив Міністр охорони здоров’я, постановою Уряду затверджується Порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією особи, а саме: включення осіб, які перебувають на самоізоляції, у додаток Міністерства цифрової трансформації “Дія”.
16 квіт. 2020

Шановні батьки!

Увага! 16 квітня 2020 роу у закладі відбудеться друга видача захисних масок сім'ям вихованців закладу дошкільної освіти!. Рішення було ухвалено 6 квітня 2020 року на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Через школи і дитячі садки району починається видача захисних масок сім'ям харків'ян. Для отримання масок зверніться до закладу!
7 квіт. 2020

Прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016, розпорядження Харківського міського голови від 17.03.2020 № 55 «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 11.03.2020 № 50 «Щодо організації виконання на території міста Харкова постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»» прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року закладів загальної середньої освіти міста Харкова буде розпочато після завершення строків карантину, визначених Кабінетом Міністрів України.
7 квіт. 2020

Шановні батьки!

Увага! 07 квітня 2020 роу у закладі відбудеться видача захисних масок сім'ям вихованців закладу дошкільної освіти!. Рішення було ухвалено 6 квітня 2020 року на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Через школи і дитячі садки району починається видача захисних масок сім'ям харків'ян. Для отримання масок зверніться до закладу!
30 бер. 2020

Дистанційне навчання

Шановні батьки! Для вашої зручності дистанційне навчання з дітьми розміщено окремим розділом на фіційному сайті закладу. Пропонуємо Вам скористатись даними завданнями.
27 бер. 2020

Режим надзвичайної ситуації по всій території України

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.