20 бер. 2020

Заходи дотримання санітарно-протиепідемічного режиму

У закладі на час карантину проводяться санітарно-протиепідемічні заходи силами працівників закладу.
12 бер. 2020

Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 у закладі запроваджено карантин з 13.03.2020 по 03.04.2020 року (заборона відвідування закладів освіти її здобувачами), з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.
12 бер. 2020

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників!

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2020 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1TouwfHQ_wj-D9XLxIy_MfrygNpVPVflo92dHL51etVc/viewform?edit_requested=true. Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 6 грудня 2018 року № 817-VIІ.
6 бер. 2020

Інформаційно просвітницька робота!

Профілактика короновірусної інфекції: Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій: часто мити руки з милом або обробляти дезінфікуючими засобами; під час кашлю та чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою; уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель; не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Рекомендуємо при перших ознаках респіраторного захворювання (підвищена температура тіла, кашель й утруднене дихання) необхідно, якнайшвидше, звернутися за медичною допомогою.
28 лют. 2020

Свято весни, мами і усіх жінок!!!

06.03.2020 року у закладі для дітей відбудеться свято весни, мами і усіх жінок! З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято весни, мами і усіх жінок – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
21 лют. 2020

МАСЛЯНА!!!

27.02.2020 у закладі відбудеться свято МАСЛЯНОЇ. Масляна - це свято смачних млинців та інших народних страв. Це саме веселе слов'янське свято, яке дісталося нам від язичницької культури в спадщину, і зберігся навіть після прийняття християнства. Вважається, що людина, яка проведе масляний тиждень нудно і погано, буде йому протягом усього року супроводжувати невдача. Так що давайте веселитися, вітати на Масляну своїх близьких!
14 лют. 2020

ТИЖДЕНЬ НАУКИ!!!

У закладі З 10.02.2020 по 14.02.2020 проводився Тиждень науки. Усі заходи проводились в інтерактивній формі, що дало можливість зацікавити дітей наукою, спонукати їх до наукового пізнання. Тиждень науки проводився у закладі з метою залучення дітей до експериментально-дослідницької діяльності, формування інтересу в галузі природничих наук, технологій, підтримки та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку, залучення батьків до участі в освітньому процесі закладу дошкільної освіти.
7 лют. 2020

Виставка дитячих малюнків «Я в біду не попаду!»

Шановні батьки! Протягом лютого у закладі буде проходити виставка дитячих малюнків, присвячена охороні життя та здоров'я дітей «Я в біду не попаду!». Пам’ятайте, що ви навчаєте дитину на власному прикладі!!!
31 січ. 2020

Впровадження системи НАССР у закладах дошкільної освіти

НА ВИКОНАННЯ СТ. 20, 21 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ТА ВИМОГИ ДО БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ», НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ ВІД 01.10.2012 № 590 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ВИМОГ ЩОДО РОЗРОБКИ, ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧИХ ПРОЦЕДУР, ЗАСНОВАНИХ НА ПРИНЦИПАХ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ (НАССР)» ІЗ ЗМІНАМИ, З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ НАССР У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ З 20.09.2019 РОКУ ВВЕДЕНО В ДІЮ ПОСТІЙНО ДІЮЧІ ПРОЦЕДУРИ, ЗАСНОВАНІ НА ПРИНЦИПАХ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ (НАССР).
24 січ. 2020

Батьківський лекторій

На базі закладу з 27.01.2020 по 31.01.2020 організовано „Батьківський лекторій” для бажаючих навчати і виховувати дітей тільки в сім’ї.