15 серп. 2023

Порадник для батьків дітей дошкільного віку «Подбайте про безпеку дитини»

Порадник для батьків дітей дошкільного віку «Подбайте про безпеку дитини» підготовлено в межах проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти.
9 серп. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину. Понад 60% українців не можуть безпечно користуватися інтернетом, часто вони потрапляють на гачки аферистів та добровільно віддають гроші. У групах ризику люди похилого віку та діти. Але шахраям вдається обдурити навіть досвідчених користувачів інтернету. При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування. Департамент кіберполіції Національнальної поліції Українирозповідає про найпоширеніші схеми шахрайств таосновні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.
8 серп. 2023

Мешканці та працівники закладів освіти району передали до лікарень для наших захисників нові та чисті речі

До лікувальних закладів міста Харкова продовжують надходити поранені військові. Їх одяг перебуває у неналежному стані - розірваний, в крові, обгорілий та потребує заміни. Мешканці та працівники закладів освіти Київського району зібрали та передали до лікарень для наших захисників нові та чисті речі.
3 серп. 2023

Працівники закладів освіти продовжують благоустрій територій та проводять поточний ремонт приміщень

Працівники закладів освіти району продовжують благоустрій територій та проводять поточний ремонт приміщень в умовах воєнного стану. Така турбота виявляє відданість створенню гарного та безпечного середовища для дітей, сприяє створенню позитивної атмосфери, підвищує моральний дух і допомагає утримувати належні умови, навіть, у важкі часи.
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
28 лип. 2023

З Днем Української Державності!

Уже 28 липня наша держава вдруге відзначає День української державності, започатковано свято згідно з указом президента України Володимира Зеленського. Подібне свято виявляє глибоку любов і повагу до батьківщини, підкреслює її державність та незалежність. Адже кожен українець одразу впізнає свій Гімн, Прапор та Герб. Ця символіка об’єднує громадян навколо однієї держави, яку кожен з нас прагне розвивати власними зусиллями. Тому варто знати, що сьогодні за день, щоб зрозуміти власну важливість для України та пояснити любов держави нашим діткам.
24 лип. 2023

Канал спілкування «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості»

З метою забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ (UNICEF Ukraine) за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти створено телеграм-канал «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості».
14 лип. 2023

Відкритий лист голові Харківської обласної військової адміністрації Синєгубову О.В. від освітян

13 липня 2023 пройшла міська нарада директорів закладів загальної середньої освіти. Основна тема «Підготовка до нового навчального року». Зокрема обговорювались питання укриттів у закладах. З цього приводу також пройде Брифінг директора Департаменту освіти Ольги Деменко.
11 лип. 2023

Кейс Безпеки для працівників дошкілля

Фахівцями відділу дошкільної освіти українського інституту розвитку освіти розроблено Кейс Безпеки, рекомендований для працівників закладів дошкільної освіти.
10 лип. 2023

Дія.Освіта

Цифрова грамотність – один із пріоритетів розвитку держави. В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни Росії проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти виявляти фейки та ефективно використовувати цифрові технології для перемоги та особистої безпеки. Під час війни цифрова грамотність полегшить життя в країні: володіючи цифровими навичками, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, покращувати якість життя та впевнено користуватися соцмережами та Інтернетом.