8 трав. 2023

День пам’яті та примирення

Щороку 8 травня в Україні та світі відзначають День пам’яті та примирення. Друга світова війна 1939–1945 років стала найбільшою трагедією людства у ХХ ст. Забрала десятки мільйонів життів, зламала долі сотням мільйонів людей, зруйнувала міста й, навіть, країни. Про це слід пам’ятати, бо війна не повинна повторюватися.
6 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

Відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року з 15 до 21 травня 2023 року в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
3 трав. 2023

Вихованці закладів дошкільної освіти Київського району вітають з Днем кондитера

Сьогодні, 3 травня, ми відзначаємо свято – День кондитера! Вихованці закладу дошкільної освіти Київського району вітають всіх з цим святом! Педагогічні колективи ЗДО провели тематичний день до свята Дня кондитера з метою практичного ознайомлення дітей з цією професією. Діти разом з батьками виготовляли тістечка, торти, паски – така спільна діяльність була не тільки цікавою, а й сприяла набуттям дітьми практичних навичок під час приготування смаколиків.
3 трав. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року.
26 квіт. 2023

37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто постраждав від цієї катастрофи, а також працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії. Через майже 36 років після Чорнобильської трагедії керівництво сучасної росії знову поставило світ на межу ядерної катастрофи. 24 лютого 2022 року під час вторгнення російські війська захопили Чорнобильську атомну електростанцію, що унеможливило міжнародний контроль над захисною спорудою над зруйнованим унаслідок аварії четвертим енегроблоком Чорнобильської АЕС. Вже 2 квітня 2022 на Чорнобильської АЕС знову замайорів прапор України та пролунав гімн. 5 квітня прибули підрозділи Національної гвардії України, які взяли об’єкт під свою охорону. В умовах широкомасштабного військового вторгнення рф Україна робить усе можливе для недопущення повторення Чорнобильської трагедії.
17 квіт. 2023

Марафон "Яким я бачу Київський район після перемоги"

Яким ми бачимо життя після перемоги? Звичайно ж, щасливим. Наші захисники відвоюють території, які по праву нам належать, адже Україна ніколи ні з ким не вступала у військові конфлікти, а лише по праву захищає свою землю. Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля взяти участь у марафоні «Яким я бачу Київський район після перемоги». Кожна дитина – це вже особистість, яка має неймовірну енергію та надзвичайну силу і, найголовніше, величезне серце!!! Тема творчої роботи має виражати бачення світлого та мирного майбутнього нашого району. Віримо, що ідеї юних харків’ян допоможуть зробити наш район гарнішим, безпечнішим, більш цікавим для мешканців та туристів.
7 квіт. 2023

Марафон “Від серця до серця”

Враховуючи той факт, що у квітні країна готується до одного з найголовніших українських свят – світлого, наповненого духовністю, щирістю та вірою в найкраще Великодня, Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”, щоб примножувати в цей місяць наші помисли добром, а серце любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу. Організаційне та методичне забезпечення марафону здійснює комунальний заклад “Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради”. Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля у фото- та відеороботах повідати, як вони та члени їхніх родин протягом квітня підтримували наших героїв-захисників (і тих, які несуть службу, і тих, які перебувають у шпиталях та проходять реабілітацію), рятувальників, медиків, людей із соціально вразливих категорій тощо. Можливо, хтось пектиме паски перемоги та домашніми смаколиками підніматиме бойовий дух захисників, хтось запалить вогонь надії та натхнення, написавши вірш, зробивши та передавши оберіг, іграшку або листівку з побажаннями миру, тепла, світла, перемоги та скорішого повернення до рідних домівок. Головне – зробити це з серцем і душею.
4 квіт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року.
23 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх дошкільнят!

Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до КЗ "ДНЗ № 101" на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти http://reg.isuo.org/
23 бер. 2023

Відкриття ще одного ІРЦ в Харкові.

До уваги батьків! Цього року відкрито ще один комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр № 2 Харківської міської ради» за адресою м. Харків, вул.Шекспіра, 20