Освітні програми, що реалізуються у закладі

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

Освітня робота у закладі в 2023/2024 навчальному році організована за освітньою програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

Перелік освітніх компонентів, що передбачені освітньою програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина»:

Освітня лінія «Особистість дитини»

Освітня лінія «Дитина в соціумі»

Освітня лінія «Дитина у природному довкіллі»

Освітня лінія «Дитина у світі культури»

Освітня лінія «Гра дитини»

Освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

Освітня лінія «Мовлення дитини»

Освітня програма закладу

Варіативна складова Базового Компоненту дошкільної освіти реалізовується через  парціальні програми:

- програму національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина», (авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.);

- програму з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років «Про себе треба знати, про себе треба дбати» (авт. – Лохвицька Л.В.);

-  «Англійська мова для дітей дошкільного віку», програма та методичні рекомендації (заг. ред. – Низковська О.В., авт. – Кулікова І. А., Шкваріна Т.М.).