Робота закладу під час адаптивного карантину

Рекомендацій Головного державного санітарного лікаря (постанова від 21.05.2020 № 25)

ЛИСТ МОН ВІД 22.05.2020 № 1/9-269 "ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ"

Вихователям та батькам важливо пояснювати дитині що таке COVID-19 і чому важливо дотримуватись правил гігієни. Корисні матеріали від МОН та ЮНІСЕФ Україна, які можна використати для цього:

Як говорити про коронавірус із маленькими дітьми:

Серія коротких мультфільмів про правила особистої гігієни від ЮНІСЕФ, зокрема про миття рук, умивання, миття посуду тощо.

Поради для батьків та вихователів "Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку".

Корисні постери для закладів про правила гігієни.

Також стануть у нагоді:

Перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку.

Поради батькам дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами.

Рекомендації для занять із дітьми дошкільного віку від ЮНІСЕФ Україна.

Поради батькам від ЮНІСЕФ Україна та МОН:
Як говорити з дітьми про COVID-19
Як говорити про коронавірус з дітьми молодшого віку
Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку