Засідання районного батьківського клубу «Скарбничка мудрості»

22 квіт. 2024
18 квітня 2024 року відбулося засідання районного батьківського клубу «Скарбничка мудрості». На засіданні були розглянуті актуальні теми: «Розвиток математичного мислення через організацію домашнього простору дитини 5-7 класу», «Компетентнісний підхід у навчанні математики». Також проведено практичне заняття «Зняття емоційної напруги та стимуляція розумової діяльності дітей та підлітків». Перший спікер – Вердіна Світлана Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики Харківського ліцею № 4 розповіла про розвиток логіко-математичного інтелекту. Поділилася з батьками цікавими порадами: як розв’язувати прикладні задачі (ремонт вдома, банківські депозити, кредити, акції та ін.), як створювати збірки улюблених задач і малюнки із симетрією, як надихати дітей до написання математичних казок. Другий спікер – Панченко Ірина Іванівна, вчитель математики Харківського ліцею № 107 ознайомила батьків з компетентнісним підхідом у навчанні математики. Ірина Іванівна проаналізовала задачі практичного змісту, розповіла про способи розв'язування проблемних ситуацій та завдань, які вимагають креативного мислення. На практичній частині зустрічі – Ропацька Інесса Семенівна, психолог Харківського ліцею № 55, приділила увагу нейропсихологічним вправам та вправам на концентрацію уваги для дітей та підлітків (дихальні вправи, нейрогімнастика, брейнфітнес та ін). Усі разом учасники засідання виконали вправу «Колір шрифту слів», «Активні літери» та ін.

Також наприкінці зустрічі батькам було запропоновано пройти онлайн-опитування щодо майбутніх засідань, з’ясовано, які саме теми присутні батьки хотіли б розглянути на наступних зустрічах.