Шановні батьки!

12 квіт. 2018
Продовжується робота Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості" і відкривається реєстрація на заняття за темою: «Профілактика залежностей у дітей від гаджет технологій та інтернет-залежності» «Формування і корекція постави у дітей дошкільного і шкільного віку» Заняття відбудеться 25.04.2018 на базі ХСШ № 16 (вул. Повздовжня, 5) о 17.00.

Продовжується робота Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"

і відкривається реєстрація  на заняття за темою:

Під час заняття буде порушено дві теми:

«Профілактика залежностей у дітей від гаджет технологій та інтернет-залежності»

«Формування і корекція постави у дітей дошкільного і шкільного віку»

Заняття  відбудеться 25.04.2018 на базі ХСШ № 16 (вул. Повздовжня, 5) о 17.00.

Заняття проводять працівники психологічної служби ХСШ № 16 імені В.Г.Сергєєва

та тренера фітнес-центру «Волна».

Для участі у занятті просимо до 22.04.2018 (включно) повідомити про своє бажання - надіслати заявку, вказавши своє ПІБ, на адресу електронної пошти: [email protected].

Чекаємо Вас!

З повагою,

Голова Районної батьківської ради                                                                     Баракат Олеся Олександрівна