Інформація про проведення звітньої конференції!

25 черв. 2021
24.06.2021 року у закладі відбулася звітня конференція. На конференції була присутня спеціаліст Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Лустенко Світлана Іванівна.

Рішення звітньої конференції:

УХВАЛИЛИ:

3.1. Визнати діяльність завідувача комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 101 Харківської міської ради» Ващенко І.В. за підсумками 2020/2021 навчального року як задовільну.

Підсумки відкритого голосування: „за” – 40; „проти” - 0; „утримались” – 0.

3.2. Порушити клопотання перед Управлінням освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради щодо морального та матеріального заохочення завідувача комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 101 Харківської міської ради» Ващенко І.В. у розмірі посадового окладу.

Підсумки відкритого голосування: „за” – 40; „проти” - 0; „утримались” – 0.

3.3. Завідувачу Ващенко І.В., педагогічному колективу: визначити наступні пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік:

1) Удосконалити роботу педагогічного колективу з фізкультурно-оздоровчої роботи.

Упродовж 2021/2022 навчального року

2) Конкретизувати роботу з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку, як одного з факторів формування особистості.

Упродовж 2021/2022 навчального року

3) Розпочати роботу з впровадження в освітню діяльність новітніх технологій для покращення засвоєння дітьми дошкільного віку знань, умінь та навичок з різних сфер життєдіяльності.

Підсумки відкритого голосування:

«за» - 40; «проти» - 0; «утримались» - 0.

Фотозвіт конференції можно  переглянути в розділі "Фотогалерея".