День знань!

1 вер. 2022
Сьогодні з самого ранку по всій Україні лунають вітання з Днем знань; для мільйонів маленьких українців розпочинається новий навчальний рік, Україна повертається до навчання. Сьогодні до всіх учнів, батьків та вчителів Харкова з привітаннями звернувся Харківський міський голова Ігор Терехов, побажав сил та натхнення педагогам, нових відкриттів школярам та добробуту кожній харківській родині.

Незважаючи на війну, 1 вересня більше 15000 учнів Київського району приступили до навчання. А 700 з них сьогодні стали першокласниками, і цей день для них, і для їх батьків, запам’ятається назавжди. І хоча сьогодні у Харкові усі святкові заходи і перші уроки відбуваються онлайн, відчуття свята не зникло - ті ж хвилювання перед зустріччю з вчителями та однокласниками, ті ж усмішки та очікування нових звершень. А розпочався навчальний день з Першого уроку «Ми українці: честь і слава незламним!», найменші школярі переглянули фрагменти мультфільмів про захисників, героїв-переможців, а старші міркували над особливостями незламної української нації. Крім того, у всіх школах пройшло багато цікавих заходів, онлайн подорожей та квестів.

У цей святковий день щиро вітаємо усіх вихованців, працівників, батьків, бажаємо цікавого навчання, міцних знань, здоров’я, професійних звершень, та здійснення найзаповітніших мрій!

Фотозвіти закладів загальної середньої освіти району доступні за посиланням.