Всеукраїнський день дошкілля!!!

27 вер. 2022
На загальнодержавному рівні день дошкілля почали відзначати з 2011 року, з метою привернути увагу до спільноти педагогів – «дошкільників». Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Шановні працівники закладів дошкільної освіти, в ваших руках ціле покоління, ви допомагаєте малечі розвивати найкращі риси особистості, даруючи не тільки знання і вміння, а й турботу, душевну теплоту. Вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля. Свято вірте у велич своєї професії і пам’ятайте, що виховуючи та навчаючи дітей ми творимо світ прекрасним, таємничим та безмежним. Нехай посмішки і щирість дитячих мрій додасть вам натхнення, нестандартних педагогічних ідей, добра і миру.

.