День святого Миколая

19 груд. 2022
День святого Миколая 19 грудня — це щире і добре свято, коли не просто знаходять подарунки під подушкою, а й занурюються в казкову і чарівну атмосферу свята. Напевно, у кожного з нас залишаються тільки приємні спогади про цей знаменний день. Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощі, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. До Дня Святого Миколая – покровителя всіх мандрівників і дітей у закладі дошкільної освіти пройшли цікаві та різноманітні бесіди до найулюбленішого свята усіх дітей. За народними повір’ями, саме в цей день він щороку ходить по домівкам та обдаровує кожну дитину. До цього свята малюки садочків готувалися заздалегідь, діти разом з батьками підготували свої роботи до Дня Святого Миколая. Адже всі ми знаємо, що Миколай любить чемних, ввічливих, вихованих діток і саме таким приносить подарунки. Тому діти з натхненням та великим задоволенням зустріли цього чарівника.

Фотозвіт проведення свята можна переглянути у розділі "Фотогалерея".