З Днем Української Державності!

28 лип. 2023
Уже 28 липня наша держава вдруге відзначає День української державності, започатковано свято згідно з указом президента України Володимира Зеленського. Подібне свято виявляє глибоку любов і повагу до батьківщини, підкреслює її державність та незалежність. Адже кожен українець одразу впізнає свій Гімн, Прапор та Герб. Ця символіка об’єднує громадян навколо однієї держави, яку кожен з нас прагне розвивати власними зусиллями. Тому варто знати, що сьогодні за день, щоб зрозуміти власну важливість для України та пояснити любов держави нашим діткам.

Вихователі закладу провели тематичні бесіди зі своїми вихованцями, розповіли їм про історію виникнення свята, згадали про історію нашої країни, про єдність та державну символіку.

Бажаємо, щоб День української державності об’єднав українців по всьому світі. Щоб ідентичність українців сприяла процвітанню Батьківщини. Щоб наші дітки щасливо жили у своїй країні, розвивалися на своїй землі. З Днем Української Державності!