Меморіальні дошки в пам'ять трьох загиблих захисників України відкрито на будівлях шкіл району

24 серп. 2023
Меморіальні дошки в пам'ять трьох загиблих захисників України відкрито на будівлях шкіл Київського району. У заходах взяли участь заступник голови адміністрації району з соціальних і гуманітарних питань В. Івлєв, начальник Київського ТЦК і СП, підполковник Є. Борисов, активісти руху «Трибуна героїв» (https://www.standsofheroes.com/), освітяни і мешканці Київського району. На фасаді Харківського ліцею № 37 встановлено пам'ятний знак випускнику школи Плетньову Володимиру Юрійовичу. Початок війни він зустрів у Донецькій області. 25 лютого 2022 року у віці 23 років воїн помер від тяжких осколкових поранень.

На будівлі Харківської гімназії № 52 відкрито меморіальну дошку Щоголеву Івану Євгеновичу. З 2015 року він служив у ОЗСП «Азов», далі - у «Правому секторі», у 2016 році - у складі добровольчого батальйону ДУК. Загинув, захищаючи рідну країну, 25 березня 2023 року у віці 24 років.

На фасаді Харківського ліцею № 164 встановлено пам'ятний знак Клушину Олександру Сергійовичу. Боротьбу з окупантами на сході країни боєць почав ще у 2014 році. Загинув у віці 28 років внаслідок ракетного удару по будівлі ГУНП у Харківській області 02.03.2022.

Кожен з них віддав своє життя, виборюючи незалежність та світле майбутнє України. Вони боролися за нашу свободу, щоб наші діти могли жити у вільній незалежній країні. Ми обов’язково переможемо та ніколи не забудемо українських героїв, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях кожного з нас. Вічна пам’ять і слава воїнам, які поклали своє життя за Україну!

Фото доступні за посиланням.