З Днем Незалежності України!

24 серп. 2023
Щороку 24 серпня ми відзначаємо головне свято країни - День Незалежності України. І другий рік - в умовах війни, коли Україна знов відстоює свою свободу та право на життя. Про історію свята, його цікаві факти та традиції сьогодні говорили педагоги та учні закладів загальної середньої освіти Київського району. І хоча сьогодні багато вчителів та учнів перебувають в інших містах та країнах, цей день всіх об'єднує. Діти та дорослі з ранку обмінюються вітаннями зі святом, зустрічаючись під час онлайн спілкування. Ці бесіди, інформаційні хвилинки заряджають енергією, позитивними емоціями, допомагають висловити щиру любов до рідної України.

Сьогодні учні шкіл мали змогу ознайомитися з тематичними виставками художньої літератури, фото та архівних документів, що присвячені історичним діячам та видатним етапам в історії України. Виставки дитячих малюнків, фотографій, виготовлення поробок, проведення челенджу «Все буде Україна!», читання віршів, створення учнями відеороликів до дня Незалежності України – ці та інші заходи відбулися в закладах освіти Київського району. Учні із задоволенням приєднались до участі в обласній акції за темою: «Наша незалежність – очима юних краєзнавців Харківщини», ініційованій Харківською обласною станцією юних туристів Харківської обласної ради.

Фото доступні за посиланням.