Всесвітній день хліба

16 жовт. 2023
Всесвітній день хліба – 16 жовтня. Це чудове свято засновано у 2006 році з ініціативи Міжнародного союзу пекарів і пекарів-кондитерів. «Хліб» – таке коротке слова, але скільки в ньому тепла. Українці називають хліб «святим», в народі ходить приказка – «хліб всьому голова». Недарма є традиція – найдорожчих гостей хлібом, сіллю зустрічати. Без хліба не обходиться жодна важлива подія. В обрядах та звичаях він символізує життя. Важливо передати цю традицію шанування хліба, як символу праці, миру й злагоди нашим дітям.

Вихованці дитячих садочків Київського району приєдналися до святкування міжнародного Дня хлібу! Під час цього дня педагоги закладів розповідали дітям про важку та важливу працю хліборобів, переглядали відеоролики: «Від лану до столу», «Пшеничне поле», «Здраствуй, колосе пшеничний», «Як хліб прийшов на стіл», «Від зернинки до хлібинки», «Бублики», підготовили матеріали для розучування віршів «Колосок», «Пахне хліб». Також в садках було проведено фотоконкурс «Паляниця», конкурси дитячих малюнків.

Батьки вихованців із задоволенням приєдналися до святкування цього дня! Разом з дітьми готували та випікали вироби з борошна!