Всесвітній день науки

10 лист. 2023
Всесвітній день науки має важливу місію: інформувати суспільство про вагому роль науки та поширювати науку заради гарного майбутнього, використовувати знання на благо суспільного розвитку та миру. Щорічно 10 листопада в усьому світі святкують День науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Сенс свята – популяризація науки в суспільстві, необхідність взаємодії науки та громадськості, стимулювання праці науковців. Довіра до науки сприяє розробці та застосуванню науково обґрунтованих рішень для вирішення багатогранних проблем нашого світу.

У закладах освіти Київського району завжди приділяється велика увага залученню дітей до дослідницької роботи: у багатьох школах створено наукові товариства, організуються зустрічі з науковцями, працівниками музеїв, учні беруть участь у науково-практичних конференціях та семінарах, майстер-класах, конкурсах.

У цей день засновник свята – Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) закликає всіх приєднатися до відзначення Всесвітнього дня науки за мир і розвиток, організувавши власний захід або наукову діяльність у цей день. Такі заходи пройшли і в Харківських ліцеях №№ 36, 55, 107, в межах роботи наукових товариств «Пошук» (ХЛ № 36), «Світоч» (ХЛ № 55), «Дослідники XXI століття» (№107) відбулись тематичні години спілкування, онлайн-зустрічі з переможцями наукових конкурсів та науковцями.

Сподіваємось, що ще немало випускників Київського району оберуть шлях учених та зможуть зробити чимало творчих відкриттів заради миру і процвітання нашої незалежної України!