Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»

17 лист. 2023
17 листопада у закладах освіти Київського району у межах другого етапу Тижня безпеки проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». За допомогою цифрових технологій та цікавих завдань учителі акцентували увагу учнів на дотриманні правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

Завдяки використанню макетів доріг, дорожніх знаків та рольових ігор, діти отримали можливість відчути себе пішоходами та водіями, вчилися нормам безпечної поведінки на дорозі, розпізнавали сигнали регулювальника, практично визначали безпечні місця переходу вулиці на шляху додому, створювали презентації «Безпечна дорога додому. Яка ж вона має бути?».