Заходи до Дня Гідності та Свободи

21 лист. 2023
Вітаємо з Днем Гідності та Свободи в Україні! Цей день – символ творення новітньої історії держави та пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та вибір народу щодо європейського розвитку країни. До відзначення державного свята Дня Гідності та Свободи 21 листопада приєднались освітяни та учні Київського району: у закладах освіти у дистанційному форматі проведені тематичні книжкові виставки та експозиції за темами: «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!», «Джерело національного духу», «Назустріч свободі», ранкові зустрічі «21 листопада – День Гідності та Свободи», засідання у форматі «круглих столів», години спілкування, зустрічі з представниками Обласної дитячої бібліотеки «Україна – країна нескорених», учнівські конференції «Подвиг, що непідвладний часу», «Хто вони герої Небесної Сотні?»

Цей день спонукає усіх українців замислитися, що лише керуючись у своїх діях почуттям власної гідності, можна сприяти перетворенню України на вільну, незалежну, заможну державу.