З 1 вересня в Харкові введуть електронну реєстрацію дитини в дитячий садок.

27 серп. 2013
З початку нового навчального року в Харкові вводиться електронна система реєстрації дітей у дошкільні установи міста. По всій Україні вводиться інформаційна система управління освітою (ІСУО). В її рамках з 1 вересня поточного року буде введена електронна система реєстрації дітей у дошкільні установи. Реєстрація проводиться за номером свідоцтва про народження, завдяки чому з'являється можливість як контролювати процес зарахування, так і прогнозувати потребу в місцях.

Зареєструвати дитину в дошкільний заклад можна на офіційному сайті Департаменту освіти. Реєструвати дітей можна в будь-якому віці, головне - вказати рік вступу до дитячого садка.