День захисників та захисниць України

1 жовт. 2023
Цього року Україна вперше святкує День захисників та захисниць України 1 жовтня! Висловлюємо всім захисникам та захисницям України вдячність за мужність, відвагу та героїзм! Бажаємо незламної волі, міцного здоров’я, сили духу, мирного неба!

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України в закладах освіти Київського району відбулися різноманітні заходи. Районна благодійна акція «Діти Київського району – військовослужбовцям» відгукнулася в серцях учнів та вчителів. На передову та у військовий шпиталь було відправлено речі, солодощі, засоби особистої гігієни та господарчі засоби, ліки, малюнки дітей та обереги, листівки з привітаннями, які зібрано та створено педагогічними та дитячими колективами району.

Учні взяли активну участь врайонній патріотичні акції «Дякую тобі, воїн!» Діти написали листи воїнам, створили для захисників обереги,підготували для них відео-привітання.

Розпочато районну онлайн-виставку «Яким я бачу символ Дня захисників і захисниць України»: на онлайн-дошці діти розміщують символ, з яким асоціюється у них День захисника і захисниць України.

З творчими роботами можна ознайомитися тут: https://padlet.com/vodolazcenkonatalia/padlet-mohxnn7bancc33yw

В усіх закладах освіти було проведено тематичні онлайн-виставки книг у шкільних бібліотеках, виховні години, години спілкування за темою «Героїчні історії російсько-української війни», організовано перегляд короткометражних документальних фільмів циклів «Нескорені», «Жінки, які загинули за Україну» (на основі інформаційних матеріалів Українського інституту національної пам’яті), інформаційні хвилини «Герої не вмирають», присвячені випускникам закладів, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, шкільні виставки малюнків за темами «Козацькому роду нема переводу, нема рівні козакам, що йдуть за свободу», «Діалоги про мир». Учні створювали відеозвернення, які були надіслані військовослужбовцям.

Великий інтерес учнів старших класів викликала вікторина «На захисті України», що організована Харківською обласною станцією юних туристів.

Всі ми вдячні нашим захисникам і дякуємо героям за те, що вони боронять найцінніше - нашу незалежність і можливість жити в Україні мирним життям.