23 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх дошкільнят!

Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до КЗ "ДНЗ № 101" на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти http://reg.isuo.org/
23 бер. 2023

Відкриття ще одного ІРЦ в Харкові.

До уваги батьків! Цього року відкрито ще один комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр № 2 Харківської міської ради» за адресою м. Харків, вул.Шекспіра, 20
23 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

17 лют. 2023

Шановні батьки!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.
16 лют. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Інформація про терміни та порядок зарахування дітей до 1 - х класів Шановні батьки майбутніх першокласників! Дата початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року – 3 квітня 2023 року. Звертаємо вашу увагу, що сьогодні нормативно-правова база щодо порядку зарахування учнів до 1-х класів для закладів комунальної форми власності, порівняно з минулим роком, не змінилась!!! Щодо закладів приватної форми власності, то нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства порядок зарахування учнів до цих закладів, їх відрахування та переведення, визначається засновником.
12 лют. 2023

Проєкт "МРІЯ" - протидія інформаційній війні

Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт "МРІЯ" з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті/ Ознайомитися зі змістом проєкту "Мрія" за посиланням.
2 лют. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2023 року.
27 січ. 2023

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Щорічно, 27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Проголошений він був резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у листопаді 2005 року. Дата 27 січня обрана невипадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті «Аушвіц-Біркенау» в Освенцимі. Голокост – слово, наскрізь просякнуте кров’ю і болем декількох поколінь людей. В цей день ми вшановуємо пам'ять всіх невинно вбитих нацистами людей під час геноциду. 6 000 000 євреїв було знищено лише за те, що народилися євреями.
18 січ. 2023

«Пес Патрон» про безпечну поведінку

За підтримки USAID та у партнерстві з UNICEF створено мультсеріал «Пес Патрон» про безпечну поведінку. Пес навчає малюків правилам поводження у разі виявлення невідомого предмета. Для перегляду вже доступна перша серія «Зруйнований міст», в якій Патрон розповідає про свій робочий день. Цікавого та захоплюючого перегляду!
10 січ. 2023

11 січня — Міжнародний день “дякую”

Цей день можна без перебільшення назвати однією з найбільш “ввічливих” дат у році. Слова подяки мають магічні властивості — з їх допомогою люди дарують один одному радість, висловлюють увагу і передають позитивні емоції. Без них наше життя стало б сірим і похмурим. Розкажіть дітям про “чарівні слова”, поговоріть з ними про те, коли ми їх використовуємо і навіщо, чому ми не можемо обійтися без “чарівних слів”, поміркуйте всі разом: що було б, якби “чарівних слів” не було, чи тільки за допомогою слів ми виражаємо свою вдячність та повагу іншим людям.