2 груд. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року.
14 лист. 2022

Міжнародний день логопеда

Щорічно 14 листопада відзначається Міжнародний день логопеда. Логопед - дуже важлива і потрібна професія. Саме завдяки їм ми чуємо чітку, правильну і гарну мову навколо себе. Щиро вітаємо логопедів з професійним святом! Нехай ваша професія приносить дітям добро і щастя, адже правильна мова – основа спілкування. Бажаємо вашим підопічним легко долати будь-які складні слова і звуки, а вам – будь-які життєві перешкоди! Хай ваші вміння допомагають іншим, а праця приносить гарні результати. Успіхів вам, наснаги, миру, радості й добра!
8 лист. 2022

День украї́нської писе́мності та мо́ви

Свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада
31 жовт. 2022

День бабусь та дідусів

Щороку 28 жовтня в Україні відзначається День бабусь та дідусів. Це душевне, зворушливе і дуже важливе свято, адже наші бабусі та дідусі дуже потребують уваги онуків. Свято бабусь і дідусів виникло не так давно – у 2009 році. Засновано було нідерландським Квітковим бюро. Ідея полягала у тому, щоб онуки цього дня вітали своїх дідусів і бабусь та дарувати їм горщики з живими квітами, що символізують зв'язок поколінь. Сьогодні, в сучасних умовах, варто за можливості завітайте до своїх бабусь та дідусів, привітайте їх з цим милим і душевним святом. Якщо ж неможливо привітати наживо, то зателефонуйте, надішліть листівку або вітання для своїх рідних людей. Діти закладів освіти Київського району залучилися до привітань всіх бабусь та дідусів. На дошці padlet вони розмістили свої малюнки, листівки та привітання. Прийміть тепло, доброту та турботу від наших юних харків’ян.
21 жовт. 2022

Військові отримали привітання від дітей Київського району

До дня захисників та захисниць України діти Київського району готували привітання: створювали відеозвернення, малювали листівки, янголів-охоронців та ін. Всім дуже хотілося сказати слова вдячності нашим захисникам, висловити подяку тим, хто боронить нашу землю, тим, завдяки кому ми можемо працювати та навчатися. І ось ці привітання надійшли до бойових підрозділів, які обороняють нашу країну. Нехай ті слова, ті подарунки, що зроблені від щирого серця наших дітей, зігріють воїнів теплом та любов’ю.
3 жовт. 2022

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2022 року
2 жовт. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

27 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля!!!

На загальнодержавному рівні день дошкілля почали відзначати з 2011 року, з метою привернути увагу до спільноти педагогів – «дошкільників». Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Шановні працівники закладів дошкільної освіти, в ваших руках ціле покоління, ви допомагаєте малечі розвивати найкращі риси особистості, даруючи не тільки знання і вміння, а й турботу, душевну теплоту. Вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля. Свято вірте у велич своєї професії і пам’ятайте, що виховуючи та навчаючи дітей ми творимо світ прекрасним, таємничим та безмежним. Нехай посмішки і щирість дитячих мрій додасть вам натхнення, нестандартних педагогічних ідей, добра і миру.
20 вер. 2022

До уваги батьків!

Звернення Головного управління ДСНС України у Харківській області
15 вер. 2022