11 бер. 2024

Шевченківські дні присвячені пам’яті та творчості Великого Кобзаря

9 березня 2024 року Україна відзначає 210 років від дня народження Тараса Шевченка – видатного українського поета, художника, громадського діяча та безперечно однієї з найвидатніших постатей нашого народу. Шевченкове життя – символ тернистого шляху боротьби. Минають роки, століття, а гострота і сила його слова живе. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Наразі Шевченко – воїн і духовний символ боротьби українців за свободу і незалежність, за наше сьогодення і майбутнє.
5 бер. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року.
19 лют. 2024

Тиждень науки

З метою залучення дітей до дослідницької діяльності, формування інтересу в галузі природничих наук, технологій, підтримки та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку у закладі пройшов тиждень науки.
16 лют. 2024

День єднання

День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
13 лют. 2024

Запрошуємо до участі

Оголошуємо реєстрацію на Global Money Week 2024 відкритою! Запрошуємо всіх освітян та причетних до навчання з фінансової грамотності долучатися до заходів Global Money Week. Цього року Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2024) відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року.
7 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників! Прийом заяв для вступу дітей до першого класу 2024/2025 навчального року розпочнеться 8 квітня 2024 року. Вичерпна інформація про прийом дітей до закладів загальної середньої освіти доступна за покликанням.
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
29 січ. 2024

Одна з вулиць нашого міста отримала назву на честь Івана Щоголева

У 2024 році рішенням позачергової сесії Харківської міської ради, яка відбулася 26 січня, на честь випускника ХЗОШ № 52 Івана Щоголева названо вулицю міста Харкова. Щоголев Іван Євгенович народився 06.07.1998 року в Харкові у Київському районі, в якому російське вторгнення призвело до великих руйнувань та втрат. У 2013 році закінчив дев’ять класів ХЗОШ № 52, після чого навчався у Харківському професійному ліцеї машинобудування. Іван був активним фанатом харківського «Металіста». Саме тут він познайомився зі своїми майбутніми побратимами. З 2015 року пройшов курс молодого бійця в «Азові». У 2016 році Іван «Щегол» Щоголев почав свій шлях військовослужбовця у складі добровольчого батальйону ДУК під командуванням Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у Першій Штурмовій роті. Пізніше підписав контракт зі Збройними Силами України. Став засновником та командиром розвідувального підрозділу «Бешкетники Сірка». Іван – справжній патріот, життєрадісний, цілеспрямований лідер. Іван Щоголев загинув, захищаючи рідну країну, 25 березня 2023 року. Йому було 24 роки. Поховано Івана Щоголева на Алеї Слави кладовища № 18 у Харкові. За свої ратні подвиги у 2022 році Іван був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Івану Щоголеву 8 липня 2023 року Указом Президента України посмертно присвоєно високе звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота Зірка» – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові.
22 січ. 2024

День Соборності України

22 січня – День Соборності України, офіційне національне свято, що відзначається на честь Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Понад сотню років минуло від урочистого проголошення акта злуки двох українських земель. В наші дні це свято має величезне значення для кожного громадянина України. Історія вже доводила раніше, що українці завжди вірили у своє об`єднання, а нині показують це у боротьбі проти російської агресії.
19 січ. 2024

Районний конкурс «Листівка захиснику України»

В грудні на честь свята Збройних Сил України, серед вихованців закладів дошкільної освіти був проведений районний конкурс «Листівка захиснику України». Вихованці закладів дошкільної освіти Київського району активно долучилися до участі в конкурсі. Діти з великим захопленням та натхненням виготовляли невеличкі сувеніри та листівки, в яких написали побажання миру, щастя та здоров’я. Сподіваємось, що безпосередність і щирість, тепло дитячих побажань подарують нашим захисникам радість і великодній настрій. Процес створення листівки своїми руками – це чудовий спосіб проявити свій талант і подарувати частинку своєї душі нашим воїнам.