3 трав. 2017

Виставка дитячих малюнків «Пори року»

Упродовж травня місяця у закладі проходитиме виставка дитячих малюнків «Пори року».
20 квіт. 2017

День відкритих дверей!!!

"Ми чекаємо тебе, малюк" - 28.04.2017 року в закладі пройде День відкритих дверей. Відвідувачі матимуть можливість ознайомитись із роботою закладу та умовами перебування вихованців в ньому, переглянути проведення занять, режимних моментів.
13 квіт. 2017

Інтелектуальний конкурс!

Районний інтелектуальний конкурс серед дітей старшого дошкільного віку "Чомусики -2017". Етапи проведення: Конкурс проводиться у ІІ етапи: І етап проводиться у дошкільному навчальному закладі № 101 - 19.04.2017; ІІ етап проходить у два тури: у І турі – беруть участь переможці І етапу, тур проходить на базі дошкільного навчального закладу № 66 - 20.04.2017; У ІІ турі - переможці І туру, проводиться в дошкільному навчальному закладі № 136 – 25.04.2017.
4 квіт. 2017

День відкритих дверей!!!

"У вихователів в садочку любі ми сини і дочки" - 20.05.2016 року в закладі пройде День відкритих дверей. Відвідувачі матимуть можливість ознайомитись із роботою закладу та умовами перебування вихованців в ньому переглянути проведення занять, режимних моментів.
28 бер. 2017

Проведення районного конкурсу “Київський район очима юних”

Районний конкурс «Київський район очима юних» проводиться серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних і позашкільних навчальних закладів Київського району. Організатором конкурсу є Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Переможці конкурсу нагороджуються грамотами Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та цінними подарунками.
21 бер. 2017

Харківський Міжнародний Марафон

9 квітня 2016 року в одному з найбільших міст східної частини України, Харкові, відбудеться третій "MTC Харківський Міжнародний Марафон". Захід такого масштабу, буде проведено втретє в Харкові. Захід подарує відмінний настрій, позитив і енергію всім учасникам, глядачам та гостям м. Харкова.
13 бер. 2017

Свято «Вінок кобзареві»

09.03.2017 року в закладі пройшли заходи з нагоди відзначення Шевченківського дня. З нагоди вшанування видатного українського Кобзаря Т.Г. Шевченка для вихованців були створені тематичні книжкові виставки, проведені тематичні занятття.
6 бер. 2017

Скарби народознавства!

У березні 2017 року в закладі розпочинається виставка сумісних робіт дітей та батьків "Скарби народознавства". Чекаємо на роботи.
25 лют. 2017

Інтернет - збори батьків майбутніх першокласників!

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання заходів обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки з 1 березня по 1 квітня 2017 року будуть проводитись Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників регіону.
16 лют. 2017

МАСЛЯНА!!!

23.02.2017 У ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТО МАСЛЯНОЇ. Масляна - це свято смачних млинців та інших народних страв. Це саме веселе слов'янське свято, яке дісталося нам від язичницької культури в спадщину, і зберігся навіть після прийняття християнства. Вважається, що людина, яка проведе масляний тиждень нудно і погано, буде йому протягом усього року супроводжувати невдача. Так що давайте веселитися, вітати на Масляну своїх близьких!