9 лют. 2017

Виставка дитячих малюнків «Я в біду не попаду!»

Шановні батьки! Протягом лютого у закладі буде проходити виставка, присвячена охороні життя та здоров'я дітей. «Я в біду не попаду!».
1 лют. 2017

ТИЖДЕНЬ НАУКИ!!!

Тиждень науки буде проводиться у закладі з 06.02.2017 по 10.02.2017. Усі заходи проводимуться в інтерактивній формі, що дасть можливість зацікавити більше дітей наукою, спонукати їх до наукового пізнання. Тиждень науки проводиться у закладі з метою залучення дітей до експериментально-дослідницької діяльності, формування інтересу в галузі природничих наук, технологій, підтримки та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку, залучення батьків до участі в освітньому процесі дошкільного закладу.
24 січ. 2017

Відкритий показ заняття у І молодшій групі № 1 "Сонечко"

25.01.2017 року відбудеться відкритий показ заняття "Формування активної позиції дитини щодо власної безпеки" у І молодшій групі № 1 "Сонечко".
11 січ. 2017

Семінар-практикум «Особливості виховання патріотизму у дошкільників»

12.01.2017 року у закладі пройде семінар-практикум «Особливості виховання патріотизму у дошкільників».
3 січ. 2017

Розвага «Різдвяні колядки»

12.01.2016 у закладі пройде розвага «Різдвяні колядки». Це дасть змогу дітям окунутися у народні традиції та ознайомитись з народною творчістю.
23 груд. 2016

Свято "Новорічні пригоди Діда Мороза"!!!

28 грудня 2016 року в закладі відбудеться свято "Новорічні пригоди Діда Мороза". Кожен вихованець закладу отримає подарунок з привітанням від Харківського міського голови Генадія Адольфовича Кернеса.
12 груд. 2016

Святий Миколай!!!

19 грудня у закладі відбудеться тематичне свято для вихованців закладу " Свято Миколая". Діти старшого дошкільного віку підготують святковий концерт. У гості до вихованців прийде Миколай з подарунками.
5 груд. 2016

Створено нову сторінку!!!

На офіційному сайті закладу http://sadik101.klasna.com/ у розділі "Батьківська сторінка" в інформації для батьків створено нову сторінку "Підготовка дошкільного навчального закладу до нового навчального року за кошти бюджету".
5 груд. 2016

Виставка «Дарунки Осені»

Проведена виставка сумісних робіт батьків та дітей з природного матеріалу «Дарунки Осені». Учасники виставки отримали подарунки.
30 лист. 2016

Тиждень фізкультури!!!

«Здоров'я кожної людини – це його багатство», під час зимніх канікул, з 26.12.2016 по 30.12.2016 у закладі пройде Тиждень фізкультури!!! У закладі будуть проводитись заходи пов*язані із проведенням тиждня фізкультури.