5 груд. 2014

День Української Армії!!!

Вітаємо сильну половину людства із святом справжніх чоловіків!!! Бажаємо Вам багато щастя, везіння, сили волі, твердості характеру й всього самого найкращого!!! Запам'ятайте, ми на Вас розраховуєм!!
1 груд. 2014

Виставка виробів з природного матеріалу «Дарунки Осені»

Проведена виставка з природного матеріалу «Дарунки Осені». Учасники виставки отримають подарунки.
20 лист. 2014

День української писемності і мови!

9 листопада 2013 року в дошкільному навчальному закладі пройдуть заходи присвячені Дню української писемності і мови.
3 лист. 2014

Планетарій

28.10.2014 року вихованці дошкільного закладу відвідали планетарій, де переглянули сюжет "Секрет картонової ракети"
27 жовт. 2014

"Осінні барви"

24.10.2013 у дошкільному закладі відбулося свято "Осінні барви"
17 жовт. 2014

Cпортивний конкурс "Перші кроки".

10 жовтня 2013 року в дошкільному закладі був проведений районний спортивний конкурс "Перші кроки". Участь в змаганні приймали діти старшого дошкільного віку.
5 жовт. 2014

День працівника освіти!

Шановні педагоги та усі, хто працює в галузі освіти! Щиро вітаємо усіх Вас з Вашим професійним днем! Від усієї душі зичимо міцного здоров'я, затишку, щастя, професійного зростання, успіхів. Шановні педагоги, завжди залишайтеся молодими душею та серцем! Вклоняємось Вам за Вашу працю!
24 вер. 2014

Свято " Дошкілля"

Шановні педагоги дошкільної освіти! Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом - Днем дошкілля! Ми вітаємо зi святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості та щастя! Нехай ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть Вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом. Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі!
21 вер. 2014

27 вересня - День дошкілля!

День дошкілля – українське загальнодержавне свято, засноване в 2011 році на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.
13 вер. 2014

Шоу "Мильні пузирі"

У закладі 10.09.2014 для вихованців відбулося шоу "Мильні пузирі".