8 квіт. 2015

25.03.2014 відбулася XVІ районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій.

25.03.2014 відбулася XVІ районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій за темою: "Побудова ефективної системи виховання на засадах загальнолюдських полікультурних громадських цінностей"
20 бер. 2015

Харківський Міжнародний Марафон

12 квітня 2014 року в одному з найбільших міст східної частини України, Харкові, пройде перший "MTC Харківський Міжнародний Марафон". Захід такого масштабу, буде проведено вперше в Харкові. Захід подарує відмінний настрій, позитив і енергію всім учасникам та глядачам.
10 бер. 2015

Інтелектуальний конкурс!

10 квітня 2013 року на базі дошкільного закладу буде проведено І етап районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого віку "Чомусики". Переможці І етапу приймуть участь У ІІ етапі конкурсу на базі дошкільного закладу № 119.
2 бер. 2015

"Мамине свято"

05.03.2015 року у закладі відбудеться свято, присвячене 8 березня. З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
19 лют. 2015

Лялькова вистава!

17.02.2015 у дошкільному закладі відбулася лялькова вистава "Заєць - хвалько".
16 лют. 2015

МАСЛЯНА!

19.02.2015 У ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТО МАСЛЯНОЇ. Масляна - це свято смачних млинців та інших народних страв. Це саме веселе слов'янське свято, яке дісталося нам від язичницької культури в спадщину, і збереглося навіть після прийняття християнства. Вважається, що людина, яка проведе масляний тиждень нудно і погано, буде її протягом усього року супроводжувати невдача. Так що давайте веселитися, вітати на Масляну своїх близьких!
13 лют. 2015

Виставка сумісних робіт батьків та дітей "Я в біду не попаду"

З 16.02.2015 року у закладі відкривається виставка сумісних робіт батьків та дітей "Я в біду не попаду!", присвячена запобіганню усіх видів дитячого травматизму.
25 січ. 2015

ТЕТЯНИН ДЕНЬ!

Всіх Тетян вітаємо з Днем Ангела. Нехай Ваш ангел просвітлює Вас увесь час, охороняє від усього злого і заохочує до добрих діл.
5 січ. 2015

Привітання з Різдвом і Новим роком!

В Новий рік, в Різдво Христове будьте радісні, панове! Хай до вашої оселі колядки прийдуть веселі, Буде щастя і здоров'я, в справах лад, комора повна, А на вашому столі — паляниці запашні. Щоб ви нас не забували, з нами завжди справу мали, Хай завжди щастить і всюди, з вами хай добробут буде!
26 груд. 2014

Свято "Новорічна казка"

28 грудня 2012 року в дошкільному закладі відбудеться свято "Новорічна казка". Початок о 9.30 ранку.