23 лют. 2018

Матусине свято!!!

07.03.2018 року у закладі відбудеться свято, присвячене 8 березня. З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
14 лют. 2018

МАСЛЯНА!!!

15.02.2018 РОКУ У ЗАКЛАДІ ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТО МАСЛЯНОЇ. Масляна - це свято смачних млинців та інших народних страв. Це саме веселе слов'янське свято, яке дісталося нам від язичницької культури в спадщину, і зберігся навіть після прийняття християнства. Вважається, що людина, яка проведе масляний тиждень нудно і погано, буде йому протягом усього року супроводжувати невдача. Так що давайте веселитися, вітати на Масляну своїх близьких!
6 лют. 2018

ТИЖДЕНЬ НАУКИ!!!

Тиждень науки буде проводиться у закладі з 06.02.2017 по 10.02.2017. Усі заходи проводимуться в інтерактивній формі, що дасть можливість зацікавити більше дітей наукою, спонукати їх до наукового пізнання. Тиждень науки проводиться у закладі з метою залучення дітей до експериментально-дослідницької діяльності, формування інтересу в галузі природничих наук, технологій, підтримки та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду, направленого на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей дошкільного віку, залучення батьків до участі в освітньому процесі дошкільного закладу.
1 лют. 2018

Виставка дитячих поробок та малюнків!

Протягом лютого у закладі буде проходити виставка сумісних поробок батьків та дітей "Казковий сніговик" та виставка малюнків, присвячених охороні життя та здоров'я дітей.
25 січ. 2018

День відкритих дверей!!!

"Ми чекаємо тебе, малюк" - 30.01.2018 року в закладі пройде День відкритих дверей. Відвідувачі матимуть можливість ознайомитись із роботою закладу та умовами перебування вихованців в ньому, переглянути проведення занять, режимних моментів.
17 січ. 2018

Відкритий показ заняття у І молодшій групі № 1 "Сонечко"

17.01.2018 року відбудеться відкритий показ заняття з малювання для дітей раннього віку - освітня лінія «Дитина у світі культури»" у І молодшій групі № 1 "Сонечко" для педагогів закладу..
10 січ. 2018

Розвага «Різдвяні колядки»

11.01.2016 у закладі пройде розвага «Різдвяні колядки». Це дасть змогу дітям окунутися у народні традиції та ознайомитись з народною творчістю.
3 січ. 2018

Шановні батьки!!!

З початку 2018 року змінюється рахунок, на який потрібно буде сплачувати батьківську плату. На сьогодні він поки що невідомий. Його буде вказано у квитанціях за січень 2018 року. Кошти з старого рахунку буде майже неможливо перевести на новий. Тому, не поспішайте сплачувати січень на старий рахунок.
28 груд. 2017

Шановні батьки!!!

02.01.2018 року заклад відновлює освітній процес після ремонтних робіт. Запрошуємо усіх малят до закладу!!! На виконання вимог розділу VІІ п. 27 Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОЗ України від 24.03.2016 № 234, у зв'язку з отриманням освітньої субвенції Кабінету міністрів України на утримання й обслуговування будівель у закладі було припинено освітній процес з 23.10.2017 року.
18 груд. 2017

Відкриття новорічної ялинки у Харкові!!!

19.12.2017 року відбудеться святковий концерт з нагоди відкриття головної ялинки Харкова у день святого Миколая на майдані Незалежності.