29 груд. 2018

Вітаємо З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Нехай в Новому році дні проходять так само яскраво і весело, як новорічні! Неприємності тануть самі собою, як сніг на долоньках! Нехай все загадане під урочистий бій курантів здійсниться, а Дід Мороз, навіть зимуючи на Північному полюсі, виконує бажання всі 365 днів! З наступаючим!
17 груд. 2018

Свято "Новорічні пригоди Діда Мороза"!!!

21 грудня 2018 року в закладі відбудеться свято "Новорічні пригоди Діда Мороза". Кожен вихованець закладу отримає подарунок з привітанням від Харківського міського голови Генадія Адольфовича Кернеса.
30 лист. 2018

3 грудня 2018 року - Міжнародний день інваліда!!!

Відзначають Міжнародний День інваліда в першій декаді грудня. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Традиційні заходи Дня людей з обмеженими можливостями присвячуються висвітленню й вирішенню їхніх нагальних проблем. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - люди з інвалідністю, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про людей з інвалідністю в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей. Які шанси сучасних людей з інвалідністю на благополучне виживання без сторонньої допомоги зараз? Шанси не змінилися, їх просто немає. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми.
16 лист. 2018

Пам'ятка з профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій

З початком холодної пори року в Україні різко зростає кількість гострих респіраторно-вірусних інфекцій як серед дорослого, так і серед дитячого населення. Профілактичні заходи спрямовані насамперед для підвищення резистентності організму до дії збудників грипу, а також інших ГРВІ та ГРЗ.
9 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху!!!

З 12.11.2018 по 18.11.2018 у закладі буде проводитись "Тиждень безпеки дорожнього руху"
26 жовт. 2018

З Днем визволення України!

28.10.2018 - День визволення України від фашистських загарбників!!! Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.
19 жовт. 2018

Свято осені!!!

01.11.2018 року відбудеться тематичне свято "Осінь - Чарівниця". І молодша група № 1 "Сонечко" о 9.30 год. Середня група № 3 "Калина" о 10,30 год. Старша група № 2 "Барвінок" об 11.30 год.
12 жовт. 2018

Тиждень фізкультури!!!

«Здоров'я кожної людини – це його багатство», під час осінніх канікул, з 22.10.2018 по 26.10.2018 у закладі пройде Тиждень фізкультури!!! У закладі будуть проводитись заходи пов'язані із проведенням тиждня фізкультури.
5 жовт. 2018

День відкритих дверей!!!

"Ми чекаємо тебе, малюк" - 26.10.2018 року в закладі пройде День відкритих дверей. Відвідувачі матимуть можливість ознайомитись із роботою закладу та умовами перебування вихованців в ньому, переглянути проведення занять, режимних моментів.
26 вер. 2018

Спортивні змагання «Перші кроки»

01.10.2018 року в закладі буде проведено І тур районних спортивних змагань «Перші кроки» серед дітей старшого дошкільного віку. Команда дітей, яка посіла І місце у закладі (склад команди 8 дітей) прийматиме участь у ІІ турі спортивних змагань «Перші кроки» на базі закладу дошкільної освіти № 66 16.10.2018 року.