Основні напрями діяльності

Заклад дошкільної освіти працює за гуманітарним напрямом.

Виходячи з пріоритетних напрямків роботи, плану розвитку  закладу, єдиної методичної теми та аналізу за минулий навчальний рік, педагогічний колектив визначив спрямувати роботу колективу на 2023/2024 навчальний рік на реалізацію наступних  завдань:

1. Здійснювати заходи з надання підтримки дітей та родин внаслідок воєнної агресії, використовуючи різні засоби комунікації в онлайн режимі.

2. Конкретизувати роботу з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку, як одного з факторів формування особистості.

3. Продовжувати впровадження новітніх технологій для покращення засвоєння дітьми дошкільного віку знань, умінь та навичок з різних сфер життєдіяльності.