4 бер. 2014

"Зимові візерунки"

У дошкільному закладі завершилась виставка сумісних робіт батьків та дітей "Зимові візерунки". Переможці будуть нагороджені на святі присвяченому 8 березню. Колектив дошкільного закладу дякує за співпрацю усіх учасників і відвідувачів виставки. Всі бажаючі можуть переглянути виставку в розділі фотогалерея.
26 лют. 2014

8 березня!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
19 лют. 2014

День захистника вітчизни!

Шановні захисники Вітчизни! Дорогі ветерани! Щиро, від усього серця вітаємо Вас зі святом - Днем захисника Вітчизни. Насправді - небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія - Батьківщину захищати.
14 лют. 2014

Свято всіх закоханих!

Із чудовим днем любові Щирі сердечні вітання, Хай буде у житті доволі І ласки й ніжності й кохання!
6 лют. 2014

Свята у лютому!

Професійні та державні свята у лютому 2012 9 лютого – Міжнародний день стоматолога 14 лютого – День святого Валентина. День комп’ютерника 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. День пам’яті воїнів – інтернаціоналістів 19 лютого – Верховна рада України затвердила Тризуб як малий герб України та головний елемент великого Державного герба України 21 лютого – Міжнародний день рідної мови 23 лютого – День захисника Вітчизни 28 лютого – День працівників патрульно-постової служби України Релігійні свята у лютому 5 лютого – Неділя про митаря і фарисея 12 лютого – Собор вселенських вчителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова, Іоанна Златоустого. Неділя про блудного сина 15 лютого – Стрітення Господнє 18 лютого – Вселенська Батьківська (М’ясопусна) субота (поминання померлих) 19 лютого – Неділя М’ясопусна, про Страшний суд 20-25 лютого – Масляна 25 лютого – Іверської ікони Божої Матері 26 лютого – Прощена неділя. Запусти (заговіння) на Великий піст 27 лютого – 14 квітня – Великий піст
13 січ. 2014

Зимові свята!

В закладі відбулося тематичне свято "Зимові свята" для всіх вихованців закладу. В святі приймали участь і дорослі і діти.
18 груд. 2013

Святий Миколай!

19 грудня свято " Святого Миколая".
13 груд. 2013

Лялькова вистава!

13.12.2013 в дошкільному закладі відбудеться лялькова інтерактивна вистава "Маша і ведмідь" з елементами безпеки дітей вдома.
6 груд. 2013

Виставка "Зимова казка"

Виставка сумісних робіт батьків і дітей "Зимова казка". Всі учасники отримають гостинці. Переможці отримають нагороди.
12 лист. 2013

Ляльковий театр «Три порося»

20.11.2013 року для вихованців закладу буде організована лялькова вистава театру "Арлекін".