23 квіт. 2021

Шановні батьки!

23.04.2021 - Всемирный день книг и авторского права. У закладі пройшли відповідні заходи.
16 квіт. 2021

Шановні батьки!

18 квітня 2021 року - Міжнародний день пам'ятників тa видатних місць. У закладі пройшли 16.04.2021 року заходи присвячені цьому дню.
9 квіт. 2021

Увага!

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова
9 квіт. 2021

Свята у квітні!

07.04.2021 року у закладі проводились заходи, присвячені Всесвітньому дню здоров'я. Фотозвіт можно переглянути у розділі фотогалерея.
5 квіт. 2021

30.03.2021 року у групі № 2 "Барвінок" відбулося заняття з художньої літератури на тему "В гостях у казок".

На ньому діти продемонстрували свої знання сюжетів народних казок, вміння їх переказувати, спираючись на ілюстративний матеріал, та аналізувати вчинки героїв, роблячи логічні висновки. Також практикувалися навички акторської майстерності через інсценізацію уривків з улюблених казок.
4 квіт. 2021

УВАГА! Учні 5-11-х класів з понеділка навчаються дистанційно

05 квітня 2021 року учні 1-4-х класів повернуться до звичайних занять у класах, а учні 5-11-х класів навчатимуться за дистанційною формою навчання у зв'язку з високим рівнем захворюваності. Освітній процес буде здійснюватися з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Заклади дошкільної освіти та заклади позашкільної освіти продовжують працювати у звичайному режимі з дотриманням норм карантину.
26 бер. 2021

Заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"

25 березня 2021 року відбулося заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості" під гаслом "Безпечне поводження дітей в мережі Інтернет". Заняття проходило у режимі онлайн на платформі ZOOM. Зустріч провела голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна.
16 бер. 2021

Датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 н.р. визначено 5 квітня 2021 року

Наказом Департаменту освіти Харківської міської ради датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено 5 квітня 2021 року. Першочергово, у першу хвилю, зараховуються до 1 класу діти, які мають право першочергового зарахування. Підстави для першочергового зарахування можуть бути такі: дитина проживає на території обслуговування закладу освіти, і це підтверджується одним із необхідних документів (які саме документи можуть бути надані — нижче); рідні брати та сестри дітей, які вже навчаються у цьому закладі освіти; діти співробітників цього закладу освіти; діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти.
12 бер. 2021

Інтернет-збори для майбутніх першокласників

3 01 березня по 31 березня 2021 року проводяться Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласників. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад "Харківська академія неперервної освіти", на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку "Інтернет-збори для бітьків майбутніх першокласників"
2 бер. 2021

Свято весни, мами і усіх жінок!!!

04.03.2021 року у закладі для дітей відбудеться свято весни, мами і усіх жінок! З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято весни, мами і усіх жінок – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.