2 трав. 2022

Шановні педагоги, батьки та діти!

Посібники для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами
30 квіт. 2022

До уваги!

Методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти
29 квіт. 2022

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
25 квіт. 2022

Дитячий садок онлайн

До уваги вихователів та батьків! Дитячий садок онлайн - це яскраві та цікаві відеоуроки для дітей з анімаційними ефектами. Усі заняття у Дитячому садку онлайн проводяться у цікавій та доступній для дітей дошкільного віку формі, з елементами гри.
23 квіт. 2022

УВАГА!

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує
18 лют. 2022

Соціальні відеоролики «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні»

Відповідно до Указу Президента України № 69 від 11 лютого 2015 року в Україні щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. Міністерством культури та туризму України виготовлені соціальні відеоролики під назвою «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні» з метою використання їх під час проведення освітніх заходів. Відеоролики мають позитивні експертні висновки Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо використання їх в просвітницькій роботі.
16 лют. 2022

День єднання!!!

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Наш заклад також приєднався до святкування.
2 лют. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2022 року.
21 січ. 2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

21 груд. 2021

Шановні батьки!

Сьогодні 21.12.2021 року у закладі пройшло свято "Новорічні пригоди". На святі діти співали, розповідали вірші, грали у зимові ігри, розваги. Усі діти отримали подарунки від мера міста, Ігоря Терехова.