3 жовт. 2022

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2022 року
2 жовт. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

27 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля!!!

На загальнодержавному рівні день дошкілля почали відзначати з 2011 року, з метою привернути увагу до спільноти педагогів – «дошкільників». Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Шановні працівники закладів дошкільної освіти, в ваших руках ціле покоління, ви допомагаєте малечі розвивати найкращі риси особистості, даруючи не тільки знання і вміння, а й турботу, душевну теплоту. Вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля. Свято вірте у велич своєї професії і пам’ятайте, що виховуючи та навчаючи дітей ми творимо світ прекрасним, таємничим та безмежним. Нехай посмішки і щирість дитячих мрій додасть вам натхнення, нестандартних педагогічних ідей, добра і миру.
20 вер. 2022

До уваги батьків!

Звернення Головного управління ДСНС України у Харківській області
15 вер. 2022

Акція «Героям сучасності» до Дня захисників та захисниць України

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує юних харків'ян та освітян долучитись до акції «Героям сучасності», приуроченої до Дня захисників України. Акція «Героям сучасності» ‒ ще одна можливість подякувати тим, хто дарує нам надію жити, творити, любити та вірити у світле, мирне майбутнє, подякувати за мужність, честь, героїзм, за кожен новий день, за змогу жити, працювати та бачити рідних, подякувати за боротьбу за кожен клаптик нашої української землі та право залишатися вільною та незалежною нацією…
9 вер. 2022

Кров заради життя!

Триває війна. Кожного дня Харків здригається від ворожих бомбардувань та обстрілів, кожного дня з’являються невтішні повідомлення про пораненихсеред захисників та мирного населення. Аби їм допомогти часто потрібна кров, а, отже, наявність постійного запасу крові має життєво важливе значення. У Харківському обласному центрі служби крові цей запас закінчується, тому Адміністрація Київського району запрошує усіх небайдужих до участі в акції «Кров заради життя!».
2 вер. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2022 року.
1 вер. 2022

День знань!

Сьогодні з самого ранку по всій Україні лунають вітання з Днем знань; для мільйонів маленьких українців розпочинається новий навчальний рік, Україна повертається до навчання. Сьогодні до всіх учнів, батьків та вчителів Харкова з привітаннями звернувся Харківський міський голова Ігор Терехов, побажав сил та натхнення педагогам, нових відкриттів школярам та добробуту кожній харківській родині.
31 серп. 2022

День знань!

У День знань, 1 вересня 2022 року, відбудеться всеукраїнський онлайн-урок "Повертаюся до навчання" з українськими знаменитостями. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки. "1 вересня 2022 року у прямому ефірі інформаційного телемарафону відбудеться всеукраїнський урок "Повертаюся до навчання" за участю міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, Тіни Кароль, Євгена Клопотенка, Тараса Тополі та Олександра Педана", – йдеться в повідомленні.
24 серп. 2022

З Днем Незалежності України

День Незалежності - велике державне свято, яке громадяни нашої країни відзначають щороку. Хай живе вільний народ! Процвітання, здоров'я, міцного духу багатій і щедрій Україні! Згідно з постановою Верховної Ради, саме 24 серпня вважається державним загальнонародним святом нашої Батьківщини. Дата 24 серпня була обрана, опираючись на день, коли було схвалено Акт проголошення незалежності України. Проте історія Дня Незалежності має глибоке коріння, що відносить нас у далекі часи, коли українська нація ще перебувала під окупацією радянського режиму.