14 лип. 2023

Відкритий лист голові Харківської обласної військової адміністрації Синєгубову О.В. від освітян

13 липня 2023 пройшла міська нарада директорів закладів загальної середньої освіти. Основна тема «Підготовка до нового навчального року». Зокрема обговорювались питання укриттів у закладах. З цього приводу також пройде Брифінг директора Департаменту освіти Ольги Деменко.
11 лип. 2023

Кейс Безпеки для працівників дошкілля

Фахівцями відділу дошкільної освіти українського інституту розвитку освіти розроблено Кейс Безпеки, рекомендований для працівників закладів дошкільної освіти.
10 лип. 2023

Дія.Освіта

Цифрова грамотність – один із пріоритетів розвитку держави. В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни Росії проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти виявляти фейки та ефективно використовувати цифрові технології для перемоги та особистої безпеки. Під час війни цифрова грамотність полегшить життя в країні: володіючи цифровими навичками, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, покращувати якість життя та впевнено користуватися соцмережами та Інтернетом.
7 лип. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року.
4 лип. 2023

"Вартові безпеки": книжка-пригода, яка навчає дітей правил безпеки вдома під час війни

UNICEF Ukraine спільно з ДСНС України створили брошуру «Вартові безпеки», за допомогою якої можна пояснити дітям 3-12 років правила поведінки з основними пожежонебезпечними предметами та навчити виявляти ситуації, що порушують правила пожежної безпеки. Брошура містить цікаві завдання, виконуючи які дитина дізнається більше про газовий пальник, генератор, пічку, свічки та правила поведінки з ними; розвороти у форматі віммельбуха; чек-лист для перевірки безпеки вдома та наліпки для перевірки.
26 черв. 2023

Інформація про проведення звітньої конференції!

22.06.2023 року у закладі відбулася звітня конференція.
14 черв. 2023

Шановні батьки!

Батьки, час здійснювати ваші бажання разом з Карткою харків`янина. Проєкт продовжує свою роботу, тому користуйтеся й отримуйте постійні знижки від наших 96 партнерів, серед яких супермаркети — «Посад», «Класс», «Рост», «Чудо», «Харків», «Хазар»; аптеки — «9-1-1», «АНЦ», «Славутич», «Класна аптека», «Леда» та медичний центр «Офтальміка»; спортивні магазини — «ATHLETICS» та тренажерний зал «RDX»; розваги — «Nemo», «Планета Кіно», «ШАТО ЛЕДО», «SMILE PARK», «Ізоляція». Ви точно знайдете те, що викличе посмішку у вашої родини
9 черв. 2023

Увага! Шановні Харків’яни!

Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина. У Харківській гімназії № 55 ХМР ХО (вул. Валентинівська, 13-Д, центральний вхід) та ХСШ № 62 ХМР ХО (вул. Вальтера, 2, центральний вхід) будуть працювати штаби гуманітарної підтримки постраждалим Херсонщини (режим роботи з 09.00 до 18.00 без вихідних).Для допомоги постраждалим є потреба в:Питній воді (бутильованій).Засобах особистої гігієни (зубні, пасти, щітки, жіноча гігієна, миючі засоби).Продуктах харчування тривалого зберігання (рибні, овочеві, м’ясні консерви, олія, згущене молоко, чай, кава, вермішель швидкого приготування).Кормах для домашніх тварин та клітки для їх транспортування.Моторних човнах.Ми непереможні, коли єдині!!!
6 черв. 2023

Звітна конференція!!!

22.06.2023 року 0 16.00 відбудеться звітування керівника закладу перед педагогічним колективом та громадськістю. На загальні збори (конференцію) запрошуються члени батьківської ради закладу, батьківських комітетів груп, ради закладу, батьки та представники інших органів громадського самоврядування.
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!