2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

Зі святом!
1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2023 року в Україні вже традиційно відзначають одне з найпочесніших всесвітніх свят – Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості, надії та віри в майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими, радісними, щасливими та оточені турботою батьків. Любі вихованці! Ми, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти Київського району, бажаємо Вам щасливого дитинства, сяючих посмішок, завжди МИРНОГО неба над головою і щоб кожен новий день був цікавим
31 трав. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року.
23 трав. 2023

З Днем Героїв України!

23 травня - День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації. Щорічне свято День Героїв було запроваджене на честь всіх захисниць та захисників України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині.
19 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 травня 2023 року в закладі освіти триває Тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Упродовж всього тижня вихователі обговорювали з дітьми як запобігти травмуванню внаслідок дорожньо-транспортних пригод, як безпечно рухатися по дорогах.
18 трав. 2023

Всесвітній день вишиванки

Щорічно в третій четвер травня в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки. Це поки що молоде свято, відзначати його почали в 2006 році. Але за цей час воно стало дуже популярним, не тільки у нас, в Україні, а й за кордоном. Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед населення загалом. Сьогодні кожен може одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.
15 трав. 2023

День матері

Мама - найважливіша людина в нашому житті, яка завжди підтримає і любитиме свою дитину. Щороку в середині травня українці відзначають День матері, щоб подякувати мамі за все та порадувати її теплим побажанням. До цього дня наші вихованці разом з вихователями підготували привітанням з Днем матері.
13 трав. 2023

Освітяни району продовжують плести маскувальні сітки для наших захисників

У сучасній війні наші захисники потерпають від ворожих артилерійських обстрілів, що коригуються безпілотниками. На передовій важливе значення має гідне маскування. Протягом року освітяни Київського району у вільний від основної роботи час плетуть маскувальні сітки для наших захисників.
11 трав. 2023

Ні на день не припиняється волонтерська допомога освітян Київського району захисникам України

Кожен учень, вихованець, кожен освітянин бажає бути причасним до героїчної боротьбі українського народу. Посильний вклад кожного наближає нашу Перемогу!
9 трав. 2023

День Європи

Сьогодні Україна вперше долучається до відзначення Дня Європи, свята, яке традиційно 9 травня символізує в Європейському Союзі та інших країнах мир та єдність на континенті. 8 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про щорічне відзначення свята в Україні. «Сьогодні єдність на нашому континенті наближає нас до відзначення першого дня нашого миру. І правильно буде разом з усією вільною Європою відзначати День Європи. Це буде День Європи, яка підтримує українців усі дев’ять років російської агресії та вже 439 днів повномасштабного вторгнення. Це буде День Європи, яка допомагає нам боротися на всіх напрямах. Це буде День Європи — нашої союзниці. Це буде День Європи — нашої, частиною якої Україна завжди була, є і буде», — наголосив президент.