4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року.
14 груд. 2023

День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (День ліквідатора). Щороку 14 грудня українці віддають шану ліквідаторам наслідків Чорнобильської аварії. У закладах освіти Київського району було організовано та проведено тематичні уроки, лекції, семінарі, бесіди, виховні години, засідання у форматі «круглих столів», учнівські конференції, виставки малюнків та колажів.
6 груд. 2023

З Днем Збройних Сил України!

Сьогодні вся Україна з гордістю та шаною відзначає День Збройних Сил України. Останні два роки цей день набув особливого значення, адже українські воїни – це справді мужні сини та доньки, які героїчно боряться за мир і стабільність наших кордонів. Українська армія – це сила і гордість нашої країни. Наші воїни довели, що є найхоробрішими, найдосвідченішими та найпрофесійнішими військовими у світі. Бажаємо кожному захиснику міцних сил, незламної віри, миру, злагоди, щасливої долі, повернутися додому цілими та неушкодженими й принести з собою перемогу!
4 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року.
27 лист. 2023

Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання»

З 04 по 10 грудня 2023 року, на виконання Стратегії розвитку читання на період до 2032 року, Державною установою «Український інститут книги» буде організовано Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання» під гаслом «Бути своїми», мета якої – консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Запрошуємо заклади освіти долучитися до акції, залучивши бібліотекарів, учителів-філологів, учителів початкових класів, батьків. Для цього потрібно:
25 лист. 2023

Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті"

25 листопада заклади освіти Київського району долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті". Ця акція має на меті вшанувати пам'ять мільйонів невинних людей, які загинули в результаті голодоморів. Запалюючи свічку, ми віддаємо шану жертвам цієї страшної трагедії, нагадуємо собі та іншим про важливість пам'яті та відповідальність перед минулим.
21 лист. 2023

Заходи до Дня Гідності та Свободи

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи в Україні! Цей день – символ творення новітньої історії держави та пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та вибір народу щодо європейського розвитку країни. До відзначення державного свята Дня Гідності та Свободи 21 листопада приєднались освітяни та учні Київського району: у закладах освіти у дистанційному форматі проведені тематичні книжкові виставки та експозиції за темами: «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!», «Джерело національного духу», «Назустріч свободі», ранкові зустрічі «21 листопада – День Гідності та Свободи», засідання у форматі «круглих столів», години спілкування, зустрічі з представниками Обласної дитячої бібліотеки «Україна – країна нескорених», учнівські конференції «Подвиг, що непідвладний часу», «Хто вони герої Небесної Сотні?»
17 лист. 2023

Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»

17 листопада у закладах освіти Київського району у межах другого етапу Тижня безпеки проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». За допомогою цифрових технологій та цікавих завдань учителі акцентували увагу учнів на дотриманні правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.
16 лист. 2023

Майстер-клас "Створення берегині, як складова збереження ментального здоров'я"

16 листопада 2023 року у межах районного методичного об'єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти у режимі онлайн на платформі Google Meet відбувся районний майстер-клас за темою "Створення берегині, як складова збереження ментального здоров'я", який провела практичний психолог ХЛ № 4 Плотнікова Тетяна Євгенівна. Учасники ознайомилися з певними методами стабілізації емоційного стану за допомогою створення ляльки-мотанки та роботи з метафорічними асоціативними картками, ознайомилися з можливостями використання таких виробів для роботи з дітьми та дорослими у пошуці ресурсів подолання стресових станів, збагатилися позитивними емоціями та розвивали власну творчість.
10 лист. 2023

Всесвітній день науки

Всесвітній день науки має важливу місію: інформувати суспільство про вагому роль науки та поширювати науку заради гарного майбутнього, використовувати знання на благо суспільного розвитку та миру. Щорічно 10 листопада в усьому світі святкують День науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Сенс свята – популяризація науки в суспільстві, необхідність взаємодії науки та громадськості, стимулювання праці науковців. Довіра до науки сприяє розробці та застосуванню науково обґрунтованих рішень для вирішення багатогранних проблем нашого світу.